Znajdź piwo

 

Nowy adres firmy

 


Od kwietnia nasza firma funkcjonuje pod nowym adresem. Biuro i magazyn zostały przeniesione do nowego obiektu. Na miejscu trwają intensywne prace nad uruchomieniem pierwszego w Polsce showroom'u połączonego z centrum dystrybucji.
 

Jest to projekt, którego głównym celem jest prezentacja pełnej oferty browarów, których jesteśmy wyłącznym importerem. W tym miejscu właściciele czy managerowie lokali gastronomcznych oraz sklepów branżowych będą mogli w wygodny sposób uzupełnić swoje zapotrzebowanie na piwo, materiały techniczne, materiały reklamowe, czy też wyposażenie ogródków piwnych. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dzierżawy naszych instalacji do serwowania piwa.

Dodatkowo planujemy rozszerzenie zakresu działalności firmy o sprzedaż detaliczną/paragonową oraz realizację zamówień indywidulanych z możliwością dowozu pod wskazany adres na terenie całego kraju. W ofercie pojawi się również szeroki wybór gadżetów reklamowych o tematyce piwnej oferowanych przez naszych Dostawców. To niewątpliwie gratka dla kolekcjnerów, ale również możliwość przygotowania unikalnego zestawu, który możemy ofiarować jako upominek.

Po wskazówki dotyczące dojazdu zapraszamy do działu Kontakt.


by dpistudio